İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları - Nişantaşı Hastanesi |  444 00 77

İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

Modern İnsan Kaynakları uygulamaları ışığında; işe alım, kariyer gelişimi, ücretlendirme ve yan haklar, performans yönetimi alanlarında güncel ve bilimsel altyapısı olan sistemleri takip etmekteyiz.

İşe alım uygulamalarımız arasında; yetkinlik bazlı ve bilişsel mülakatlar, grup ve panel mülakatları, vaka/sunum çalışmaları, kişilik envanterleri ve farklı becerileri ölçmeye yönelik test çalışmaları bulunmaktadır.

Grubumuzda başlayan yeni çalışma arkadaşlarımızın unvan ve seviyeleri, uluslararası kabul görmüş metodolojiler çerçevesinde belirlenmiştir. Bu bakımdan işe başlayan arkadaşlarımızın kariyer planlamaları ve ücret politikaları sistemsel olarak yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri de yıllık olarak ölçümlenmekte ve sonuçlar çalışanlarımızın ücret paketine yansıtılmaktadır. Performans değerlendirme sistemimiz, hedef ve yetkinlik bazlı olup yönetici, takım ve insan kaynakları değerlendirmeleri ışığında elde edilen sonuçlara göre eğitim ve geliştirme uygulamalarına çıktı vermektedir.

Grubumuz; sürekli öğrenme ilkesi ışığında, ihtiyaç olduğu belirlenen alanlarda çalışanlarına mümkün olan en üst düzeyde eğitimlerin verilmesini hedeflemektedir. Bu çerçevede iç ve dış eğitmenler tarafından, gerek mesleki/teknik içerikte, gerekse sosyal ve kişisel gelişim odaklı eğitimler sürekli olarak devam etmektedir.

GELECEK ALGIMIZ

İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; mutlu, sağlıklı ve motivasyonu yüksek çalışanlarımıza, etkin sistemsel altyapı ve kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunarak organizasyonumuzun sürekli gelişmesini ve başarılı olmasını sağlamaktır.

Gelecek algımızı; dünyada sayılı projelerin üstesinden gelebilmiş, alanında kendini ispatlamış çalışanlarla global marka değerine ulaşmış bir organizasyon oluşturmaktadır.

 

İnsan Kaynakları - Nişantaşı Hastanesi |  444 00 77 İnsan Kaynakları - Nişantaşı Hastanesi |  444 00 77

BİZE ULAŞIN

Aşağıdaki formu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz.