Whatsapp

Estetik ve Plastik Cerrahi
Yetenek, Görsellik ve Tecrübe ile karakterize edilen bilimsel bir sanattır...

  LİPOSUCTİON (YAĞ ALDIRMA)

∴ Liposuction yöntemi ile bölgesel fazlalıklardan kurtulun

∴ Lokal anestezi ile gerçekleştirilen bölgesel yağ alma işlemi sonrası çok kısa süre içerisinden (3-4 gün) çalışma hayatınıza başlayabilir ve 2. Hafta itibariyle tüm sosyal yaşantınıza devam edebiliyorsunuz.

∴ Yağ alma işlemi için deride açılan milimetrik kesiklerden neredeyse hiç iz kalmıyor.

   RİNOPLASTİ - BURUN ESTETİĞİ

Nisantasi-Estetik-Guzellik-Estetik-ve-Plastik-Cerrahi-Nisantasi-Hastanesi-Burun-Ameliyati-Rinoplasti∴ Doğal ve yüzünüze uyumlu ağrısız Burun Estetiği

∴ Bir çok nedenlerle bağlı olarak meydana gelen şekil bozukluklarında yüzünüze en uygun çalışma ile doğal bir buruna sahip olabilirsiniz.

∴ Bilgisayarlı sistemler ile Burun Ameliyatı sonrası nasıl bir görüntüye sahip olacağınızı görebiliyorsunuz.

∴ Yaklaşık 3 saat süren Rinoplasti (burun ameliyatı) sonrası 1 günlük hastane yatışı gerçekleşir. Operasyondan sonra yaklaşık 1 aylık süre sonunda sosyal yaşantınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

   POPO - KALÇA ESTETİĞİ

Nisantasi-Estetik-Guzellik-Estetik-ve-Plastik-Cerrahi-Nisantasi-Hastanesi-brazilya-poposu-popo-kalca-estetigi-popo-buyutme-popo-dolgu-Aquafilling-Dolgusu∴ Ameliyatsız popo kaldırma - Popo dolgu işlemi

∴ Herhangi bir operasyon geçirmeden brezilya poposuna 30 dakika içerisinde sahip olabilir ve aynı gün günlük sosyal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

∴ Çok ince bir kanül ile dolgu işlemi sonrası hiçbir kalmaz. Dokunduğunuzda kendi cildinizi hissedeceğiniz için farklı bir hissiyat oluşmaz

   MEME ESTETİĞİ

Nisantasi-Estetik-Guzellik-Estetik-ve-Plastik-Cerrahi-Nisantasi-Hastanesi-meme-estetigi-meme-sarkmasi-ameliyati∴ Genç ve dik görünüme sahip göğüslere ameliyatsız ve izsiz sahip olabilirsiniz.

∴ Ameliyatsız meme dikleştirme operasyonunun amacı iyi bir sutyenin işlevi ile aynıdır; Meme dikleştirme ve aradaki oluğu belirginleştirme. Bu operasyon için uygun adaylar meme boyutlarında büyük bir değişim beklemeyen kadınlardır. Memelerinin daha genç ve daha güzel bir şekil almasını isteyen kadınlar ameliyatsız meme dikleştirme (göğüs toparlatma) operasyonu için uygun aday olabilir.

∴ Dolgun ve büyük göğüs için Meme ameliyatları yaklaşık 1,5 - 2 saat sürmektedir. İçi silikon jel ile dolu olanlar veya içi serum fizyolojik (tuzlu su) ile dolu olanlar olmak üzere iki tip meme protezi mevcuttur.

   KARIN GERME

Nisantasi-Estetik-Guzellik-Estetik-ve-Plastik-Cerrahi-Nisantasi-Hastanesi-Karin-Germe-Toparlama-Ameliyati∴ Karın cildi sarkık ve çatlaklı, karın kasları zayıflamış erkek ve bayanlara uygulanan bu ameliyattan sonra çok daha sıkı ve düzgün görünümlü karına sahip olacaksınız.

∴ Ciltaltı ve cilt estetik cerrahi prensiplerine uygun bir biçimde kapatılır ve neredeyse hiç iz kalmaz.

   SAÇ EKİMİ

Nisantasi-Estetik-Guzellik-Estetik-ve-Plastik-Cerrahi-Nisantasi-Hastanesi-sac-ekimi-hair-transfer∴ Saç Ekimi, yetenek, görsellik ve tecrübe ile karakterize edilen bilimsel bir sanattır.

∴ Nişantaşı Hastanesi ulusal standartlara uygun saç ekimi için ayrılan özel ve hijyenik ameliyathanelerde, profesyonel ekipler ile işlemleri gerçekleştirir. Dermatoloji uzmanımız tarafından yapılan muayene ve istenilen kan testleri sonuçları değerlendirildikten sonra saç ekim uygulamasına uygunluğunuza göre hizmet sağlanır.

∴ Ücretlendirme konusunda saç ekiminin uygulanan bölge ve saç ekim adeti miktarları kadar önemli olan uzman kontrolü neticesinde fiyat verilmektedir.